Oferta gastronomiczna

O B I A D Y

Warsztaty prowadzą codzienną (pn. - pt. - w dni nauki szkolnej) sprzedaż tanich obiadów. Oferujemy całe zestawy obiadowe (zupa, II danie, dodatki, kompot) oraz pojedyńcze potrawy (zupy, dania główne, dodatki, napoje i desery) w wolnej sprzedaży. Stołówka Warsztatów czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 12:30 - 15:30. Nasze obiady przygotowywane są przez młodzież pod kierunkiem doświad­czonych nauczycieli. Potrawy przygotowywane są w tym samym dniu z surowców naturalnych. Nie korzystamy z półproduktów i gotowych wyrobów przetworzonych przemysłowo.W Y R O B Y G A R M A Ż E R Y J N E

Oprócz codziennej działalności stołówkowej oferujemy wyroby garmażeryjne na zamówienie. Goście mogą wybierać z bardzo szerokiej oferty zakąsek zimnych i gorących w przystępnych cenach.
W Y R O B Y C U K I E R N I C Z E

Wśród mieszkańców naszego miasta ogromnym powodzeniem cieszą się wyroby cukiernicze wykonywane w Warsztatach gastronomicznych. Oferujemy całą gamę ciast, ciastek, i ciasteczek. Warto wspomnieć, że w naszych wyrobach nie stosujemy sztucznych barwników i konserwantów. Nasze ciasta smakują jak domowe i to jest ich największy atut. Przystępna cena wyrobów jest bardzo miłym dodatkiem do ich walorów smakowych. Goście mogą zamówić konkretne ciasta na konkretny termin, lub wybrać coś ze słodkości oferowanych codziennie w bufecie, w wolnej sprzedaży.BANKIETY OKOLICZNOŚCIOWE ZASIADANE (OFICJALNE)

Na zamówienie różnych firm i instytucji organizujemy oficjalne przyjęcia w formie zasiadanej. Zamawiający wybierają spośród bogatej oferty potraw, zakąsek, deserów oraz ciast, i układają własne, idnywidualne menu przyjęcia. Oczywiście fachową radą służą pracownicy szkoły. Przyjęcia organizowane są w sali konsumenckiej Warsztatów.
BANKIETY OKOLICZNOŚCIOWE ANGIELSKIE (OFICJALNE)

Nasza bogata oferta obejmuje także przygotowanie i organizację oficjalnych przyjęć w formie bankietów angielskich (stojących). Proponujemy zakąski zimne i gorące, oraz całą gamę wyrobów ciastkarskich. Wystrój stołów oraz smak i wykwintność potraw stoją na bardzo wysokim, wręcz światowym poziomie.
RODZINNE PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

W Warsztatach oferujemy również przygotowanie i organizację rodzinnych przyjęc okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, czy imieniny. Menu przyjęcia jest ustalane indywidualnie z fachową pomocą ekspertów z naszej szkoły.