Oferta gastronomiczna

O B I A D Y

Warsztaty prowadzą codzienną (pn. - pt. - w dni nauki szkolnej) sprzedaż niedrogich obiadów. Oferujemy (codziennie różne) całe zestawy obiadowe (zupa, II danie, dodatki, kompot), zestawy dietetyczne (lekkostrawne), zestawy wegetariańskie (laktoowowegetariańskie) oraz pojedyncze potrawy (zupy, dania główne, dodatki, napoje i desery) w wolnej sprzedaży.
Menu na bieżący dzień, oraz dni następne publikujemy na tym blogu: Menu na dziś i jutro
Stołówka Warsztatów czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 12:00 - 15:00.
Nasze obiady przygotowywane są przez młodzież pod kierunkiem doświad­czonych nauczycieli. Wszystkie potrawy przygotowywane są w tym samym dniu z surowców naturalnych. Nie korzystamy z półproduktów i gotowych wyrobów przetworzonych przemysłowo.

W Y R O B Y G A R M A Ż E R Y J N E

Oprócz codziennej działalności stołówkowej, oferujemy wyroby garmażeryjne na zamówienie. Goście mogą wybierać z bardzo szerokiej oferty zakąsek zimnych i gorących w przystępnych cenach.

W Y R O B Y C U K I E R N I C Z E

Wśród mieszkańców naszego miasta ogromnym powodzeniem cieszą się wyroby cukiernicze wykonywane w Warsztatach gastronomicznych.
Oferujemy całą gamę tortów, ciast, ciastek, i ciasteczek. Warto wspomnieć, że w naszych wyrobach nie stosujemy sztucznych barwników i konserwantów. Nasze ciasta smakują jak domowe i to jest ich największy atut.
Przystępna cena wyrobów jest bardzo miłym dodatkiem do ich walorów smakowych. Goście mogą zamówić konkretne ciasta na konkretny termin, lub wybrać coś ze słodkości oferowanych codziennie w bufecie, w wolnej sprzedaży.
Szczególnej uwadze naszym klientom polecamy torty z Warsztatów, które wykonywane są na indywidualne zamówienie, co czyni każdy egzemplarz wyjątkowym i niepowtarzalnym dziełem cukierniczej sztuki.

Torty "sportowe":


Torty urodzinowe:


Torty komunijne:


Torty weselne:


I wiele innych...
Galerię tortów wykonanych u nas, można podejrzeć w specjalnej zakładce na tym blogu: Torty z WarsztatówBANKIETY OKOLICZNOŚCIOWE ZASIADANE (OFICJALNE)

Na zamówienie różnych firm i instytucji organizujemy oficjalne przyjęcia w formie zasiadanej. Zamawiający wybierają spośród bogatej oferty potraw, zakąsek, deserów oraz ciast, i układają własne, indywidualne menu przyjęcia. Oczywiście fachową radą służą pracownicy szkoły. Przyjęcia organizowane są w sali konsumenckiej Warsztatów.

BANKIETY OKOLICZNOŚCIOWE ANGIELSKIE (OFICJALNE)

Nasza bogata oferta obejmuje także przygotowanie i organizację oficjalnych przyjęć w formie bankietów angielskich (stojących). Proponujemy zakąski zimne i gorące, oraz całą gamę wyrobów ciastkarskich. Wystrój stołów oraz smak i wykwintność potraw stoją na bardzo wysokim, wręcz światowym poziomie.


RODZINNE PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

W Warsztatach oferujemy również przygotowanie i organizację rodzinnych przyjęć okolicznościowych, takich jak: wesela, chrzciny, komunie, czy imieniny. Menu przyjęcia jest ustalane indywidualnie z fachową pomocą ekspertów z naszej szkoły.
Zamówienia można składać telefonicznie, lub osobiście w Warsztatach.
Dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce: Kontakt