niedziela, 2 kwietnia 2023

EURO Gastro 2023

 Ledwie kurz opadł po konkursie "Wieluńskie Smaki" a my już w te pędy na wycieczkę edukacyjno - integracyjną.

Pan P. Banaś dał "się wrobić" i po raz kolejny podjął się funkcji Kierownika Wycieczki, a towarzyszyły mu Panie: J. Pokorska, E. Bernaś i D. Mielczarek oraz oprawie 80 osób ze wszystkich klas pionu gastronomicznego, plus jeden "rodzynek" z logistyków ;-)

W środę 29 marca popędziliśmy w dwa autokary do Nadarzyna pod Warszawą, gdzie w Warsaw Ptak Expo trwały Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla Branży HoReCa - EURO Gastro 2023.

Zwiedzaliśmy Targi, oglądaliśmy sprzęt, maszyny, meble, urządzenia, pokazy i wszystko, co tylko oferowali wystawcy. Odbywaliśmy rozmowy z naszymi partnerami oraz kosztowaliśmy rozmaite pyszności.

Te wszystkie atrakcje okazały się jedynie przygrywką do celu głównego wycieczki.

A było nim kibicowanie naszemu absolwentowi w konkursie cukierniczym organizowanym przez markę DEBIC.

Krystian Sak, bo o nim mowa startował w konkursie w duecie z koleżanką z pracy - Lesią Moroz i zajął II miejsce - Brawo!

Co warte podkreślenia kibicowaliśmy Krystianowi wraz z jego rodzicami oraz Panią Anną Lach - mentorką i nauczycielką Krystiana, pod kierunkiem której w duecie z Damianem Kocikiem wywalczył, swego czasu, III miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Cukierniczych. 

Bardzo sie ucieszył na nasz widok i spotkał się z nami, nie tylko po konkursie w hali wystawienniczej, ale też na parkingu, kiedy zbieraliśmy się do wyjazdu, gdzie motywował naszą młodzież do zaangażowania w to co robią i do gonienia za marzeniami!

Krystian, jeszcze raz gratulacje, dzięki i powodzenia!

Poniżej kilka zdjęć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz