niedziela, 23 maja 2021

Dni otwarte 2021

 W minionym tygodniu, od czwartku do soboty (20 - 22 maja 2021 r.) trwały w naszej Szkole Dni Otwarte dla uczniów klas ósmych. Przez trzy dni przyjmowaliśmy licznych gości z terenu powiatu i nie tylko! Miłym zaskoczeniem były odwiedziny ósmoklasistów z rodzinami z Pajęczna, Złoczewa i innych dalszych miejscowości.

Młodzież uczestniczyła w grze EDUEWI, przygotowanej na tę okazję przez starostwo powiatowe w Wieluniu. Grze, co warto nadmienić, z nagrodami!


 

Ósmoklasiści zwiedzali wybrane miejsca w Szkole i w Warsztatach, gdzie od nauczycieli i uczniów usłyszeli ważne informacje o charakterze naszej placówki, atmosferze w szkole, kierunkach kształcenia i wielu innych sprawach, ważnych podczas wyboru szkoły średniej.

Do wyboru kierunków z branży gastronomicznej zachęcali uczniowie z klas II i I technikum oraz branżowej szkoły I stopnia w zawodzie kucharz. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: A. Pilakowska, M. Pawelec, E. Kupczyk i P. Banaś oraz Pani Kierownik D. Mielczarek.

Okazało się, że odwiedzających było całkiem sporo i nie raz dostawaliśmy lekkiej zadyszki opowiadając kolejnym grupkom o naszej szkole, ale warto było! Młodzież wychodziła bogatsza o wiedzę niezbędną podczas dokonywania trudnego wyboru szkoły średniej.

Wszystkim organizatorom i odwiedzającym bardzo dziękujemy!

Poniżej kilka zdjęć:
Fot.: P. Banaś
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz